Wie is wie

Ondersteuning Studenten

Jan Bulckaen

Ombudsman & studentenbegeleider

 +32 (0)2 507 14 55
 jan.bulckaen@ehb.be

Stefan Geldof

Studentensecretariaat

 +32 (0)2 507 14 62
 stefan.geldof@ehb.be

Katrien Fauville

Trajectbegeleiding

 +32 (0)2 507 14 61
 katrien.fauville@ehb.be

Organisatie en ondersteuning opleidingen

Hendrik De Smedt

Opleidingshoofd drama en podiumtechnieken

hendrik.de.smedt@ehb.be

Harry Cole

Opleidingshoofd Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten

harry.cole@ehb.be

Patrick Geeraerts

Opleidingshoofd Bachelor en Master Audiovisuele Kunsten

patrick.geeraerts@ehb.be

Ruth Rondas

Opleidingshoofd Educatieve Opleidingen 

ruth.rondas@ehb.be

Ellen Gillard

Onderwijsontwikkeling

ellen.gillard@ehb.be

Joris Vierendeels 

Coördinator kwaliteitszorg

joris.vierendeels@ehb.be

Onderzoek

Klaas Tindemans

Onderzoekscoördinator

+32 (0)2 507 14 54
klaas.tindemans@ehb.be

Inge Pieters

Kunstenplatform

inge.pieters@ehb.be

Julia Clever

Coördinator MoBo

Julia.clever@ehb.be

Productie en techniek

Joke Clerx

Centrale planning

+32 (0)2 507 14 11
joke.clerx@ehb.be

Kevin Hallaert

Audiovisuele uitleendienst Dansaert

+32 (0)2 507 14 63
 kevin.hallaert@ehb.be

Sander De Baedts 

Audiovisuele uitleendienst Dansaert

+32 (0)2 507 14 91
sander.de.baedts@ehb.be

Johanna Vanhaecke

Audiovisuele Uitleendienst Bottelarij 

+32 2 411 42 87
johanna.vanhaecke@ehb.be

Manu Rombaut

Onderhoud audiovisuele apparatuur, labo

manu.rombaut@ehb.be

Martijn Veulemans

Technische ondersteuning

+32 (0)2 507 14 89
martijn.veulemans@ehb.be

Toon Veraghtert

Technische ondersteuning (multicamera)

 +32 (0)2 507 14 99
toon.veraghtert@ehb.be

Mustafa Karakus

ICT

+32 (0)2 507 14 60
mustafa.karakus@ehb.be

Bert Haentjens

Technische ondersteuning (systeemintegratie) 

bert.haentjens@ehb.be

Koen Lenssens

Coördinator Technisch Team 

+32 (0)2 507 14 50
koen.lenssens@ehb.be

Administratie, communicatie en onderhoud

Marion Conings

Personeelssecretariaat

+32 (0)2 507 14 51
 marion.conings@ehb.be

Nadia Hassani

Boekhouding

+32 (0)2 507 14 65
 nadia.hassani@ehb.be

Marc Seymons

Onthaal Campus Dansaert

+32 (0)2 507 14 11
 marc.seymons@ehb.be

Bruno Tuyteleir

Onthaal Campus Bottelarij

 +32 (0)2 411 42 87
 bruno.tuyteleir@ehb.be

Wouter Hessels

Programmator Cinema RITCS 

+32 (0)2 507 14 54
wouter.hessels@ehb.be

Yente Vaneerdewegh

Onderwijscommunicatie

yente.vaneerdewegh@ehb.be
+32 (0)2 507 14 11

Frin Platteeuw

Artistieke & culturele communicatie

frin.platteeuw@ehb.be
+32 (0)2 507 14 11

Beleid

Reinhilde Weyns

Directeur RITCS School of Arts

+32 (0)2 507 14 59
reinhilde.weyns@ehb.be

Tomas Vogels

Departementaal Coördinator 

 +32 2 507 14 72
tomas.vogels@ehb.be