Festivals

INTERNATIONAAL KORTFILMFESTIVAL LEUVEN 2013

Humo award
Publieksprijs
Prijs van de Jury
VAF Wild Card Fictie
-
DE WEG VAN ALLE VLEES
Regie en scenario: Deben Van Dam
Productieleiding: Ben Vandendaele
Camera: Wim Vanswijgenhoven
Dop: Wim Vanswijgenhoven
Sound design: Arnout Colaert
Montage: Thijs Van Nuffel

Geselecteerd categorie animatiefilm
-RELEASE THE BEAST 
Regie en scenario: Jef De Cat
Animatie:Jef De Cat
Geluid:Bert Hellemans

Geselecteerd categorie fictie
-REGARDE-MOI
Regie : Jaro Minne 
Camera : Jurgen Willockx
Geluid : Mathias Pico
Montage: Jaro Minne

-EMMENEZ-MOI
Regie en scenario: Anthony Van Biervliet
Productieleiding: Niels Putman
Dop: Renaat Lambeets
Sound design: Pedro Van Der Eecken
Montage: Joris Brouwers

-RUE ROYALE
Regie: Malko Van den Borre
Scenario: Malko Van den Borre & Lize Spit
Productieleiding: Senne De Beul
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Vincent Struelens
Montage: Bill Caron & Pieter Smet

-LILLITH
Regie en scenario: Maxim Stollenwerk
Productieleiding: Jasper Christiaens
DOP: Matthias Delvaux
Sound design: Arnout Colaert
Montage: Thijs Van Nuffel

-BOULES OF DEATH
Regie en scenario: Manuel Janssens
Productieleiding: Hermes Hostens
regie-assistent: Katia De Cauwer
DOP:Griet Goelen
Sound design: Simon Simkens
Montage: Olivier Lambrechts

FILMFEST GHENT 2013
ACE Publieksprijs
-DE WEG VAN ALLE VLEES

Regie en scenario: Deben Van Dam
Productieleiding: Ben Vandendaele
Camera: Wim Vanswijgenhoven
Dop: Wim Vanswijgenhoven
Sound design: Arnout Colaert
Montage: Thijs Van Nuffel

FILMFESTIVAL OOSTENDE 2013
Beste Kortfilm
-TWEESPRONG
Regie: Wouter Bouvijn
Productieleiding: Senne De Beul
Camera: Maximiliaan Dierickx
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Gedeon Depauw
Montage: Pieter Smet  

BRUSSELS KORTFILMFESTIVAL 2013
Selectie
-TWEESPRONG
Regie: Wouter Bouvijn
Productieleiding: Senne De Beul
Camera: Maximiliaan Dierickx
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Gedeon Depauw
Montage: Pieter Smet  

STUDENT ACADEMY AWARDS 2013
WINNER Bronze best foreign film 
-TWEESPRONG
Regie: Wouter Bouvijn
Productieleiding: Senne De Beul
Camera: Maximiliaan Dierickx
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Gedeon Depauw
Montage: Pieter Smet 

FILMFESTIVAL PREMIERS PLANS ANGERS 2013
Prix du Jury 
-TWEESPRONG

Regie: Wouter Bouvijn
Productieleiding: Senne De Beul
Camera: Maximiliaan Dierickx
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Gedeon Depauw
Montage: Pieter Smet 

HET GROTE ONGEDULD 2013
Beste animatiefilm 
REBIRD
Regie en animatie: Koen De Gussem

Lichtpuntprijs beste documentaire
LES FEMMES C'EST NOUS
Regie: Emilie Plouvier

INTERNATIONAAL KORTFILM FESTIVAL LEUVEN 2012

VAF WILD CARD prijs
Documentaire
-30M3
Regie en scenario: Jeroen Broeckx
Camera: Stan Caset
Montage: Matthew Vandeputte
Sounddesign: Jolien Wuyts

Publieksprijs
-TWEESPRONG
Regie: Wouter Bouvijn
Productieleiding: Senne De Beul
Camera: Maximiliaan Dierickx
Dop: Maximiliaan Dierickx
Sound design: Gedeon Depauw
Montage: Pieter Smet

selectie

-LE DOUANIER QUI RIT
Regie en animatie, Kwinten Debien
Sound design: Arnout Colaert

-FALLEN
Regie en animatie, Jochem Van Gool
Sound design, Christophe Vandepitte

-REBIRD
Regie en animatie, Koen De Gussem
Sound design, Jolien Wuyts  

-NIGHTFALL
Regie en scenario, Niels Sabbe
Productieleiding, Rien Behaeghe 
Camera, Hyun De Grande
Sound design: Arnout Colaert
Montage: Thijs Van Nuffel 

 
INTERNATIONAL STUDENT FILMFESTIVAL TEL AVIV 2012
Special Mention
 
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens
 
Selectie
-HINTERLAND
Regie, Boris Kuijpers
D.O.P. Liesbet De Loof
Sound design, Gedeon Depauw 
Montage, Pieter Smet
Productieleiding, Arnout Vandamme
 
ENCOUNTERS SHORTFILM AND ANIMATION FILM FESTIVAL 2012
Selectie
 
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens
 
MONTREAL WORLD FILM FESTIVAL 2012

-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens
 
INTERNATIONAL FESTIVAL DER FILMHOCHSCHULEN MUNCHEN 2012
Selectie
 
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens
 
INTERFILM FESTIVAL MUNCHEN 2012
Selectie
 
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens
 
FRESH WAVE INTERNATIONAL SHORTFILM FESTIVAL HONG KONG 2012
Selectie
  
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens

FILMFESTIVAL VAN OOSTENDE 2012
selecties

-NIGHTFALL
Regie en scenario: Niels Sabbe 
Productieleiding: Rien Behaeghe
Camera: Hyun De Grande
Sound design: Arnout Colaert
Montage: Thijs Van Nuffel

-DEN HERMAN 
Regie en scenario: Veerle Colle
Camera: Carolien Den Hond
Sound design: Sebastiaan Willem
Montage: Veerle Colle 

-LUCIDE
Regie en scenario: Stijn De Ryck 
Productieleiding: Rien Behaeghe
Art director: Kate Maveau en Marie-Lise Tombeur
Camera: Hyun De Grande
Sound design: Tim Taeyman
Montage: Karloman Elbers

-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Philip James Mc Goldrick / Kenneth Mercken
Camera: Thomas Caselli / Roel Goyens
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Kenneth Mercken
Montage: Roel Goyens

INTERNATIONAAL DOCUMENTAIRE FILMFESTIVAL AMSTERDAM 2011
selectie studentencompetitie 

-DE OPVOLGER
Regie: Jeremy De Ryckere
Montage: Kwinten Gernay
Camera: Jeremy De Ryckere

INTERNATIONAAL KORTFILM FESTIVAL LEUVEN 2011

VAF WILD CARD prijs

Documentaire
-DE OPVOLGER
Regie: Jeremy De Ryckere
Montage: Kwinten Gernay
Camera: Jeremy De Ryckere
 
Fictie
-THE LETTER 
Regie en scenario: Kenneth Mercken 
Productieleiding: Blondynka Films
Camera: Thomas Caselli 35mm / Roel Goyens 5D
Dop: Thomas Caselli / Roel Goyens
Sound design: Roel Goyens / Ben Vandendaele
Montage: Roel Goyens

INTERNATIONAAL FILMFESTIVAL GENT 2010 categorie Studentenfilmcompetitie

selectie

-HINTERLAND
Regie, Boris Kuijpers
D.O.P. Liesbet De Loof
Sound design, Gedeon Depauw 
Montage, Pieter Smet
Productieleiding, Arnout Vandamme

-FRONTMAN
Regie, Deben Van Dam 
Productieleiding, Robin De Vries
Camera, Canon 7D/5D
Dop, Quinten Prinsen 
Sound design, Arnout Colaert
Montage, Deben Van Dam 

BRUSSELS SHORT FILM FESTIVAL 2011 categorie nationale competitie

-BORDER OF TIME
Regie, Lauren Müller
Dop, Tom Vorselaars
Montage, Elias Mentzel
Geluid, Joeri Verspecht, François Goemare, Jeroen Truijens
Aol, Pieter Nyssen
Script, Yentl Barremans 
-MARIE 
Regie, Jozefien Scheepers
Montage, Tom Denoyette
1ste assistent, Caroline Andrie
Aol, Quinten Ravoo
Script, Daphne Roosbroeckx
-LES ENFANTS DE LA MER:MERE
Regisseur, Annabel Verbeke
Camera, Annabel Verbeke, An-Marie Breem
Geluid, Gedeon Depauw
Montage, Katrijn Declercq
-HITOMI
Regisseur, Manu De Smet
Camera, Yannick Janssens
DOP, Jochen Struyf
Geluid, Anton Dolinsky
Montage, Bram Rabaey
Productie, Rembert Evenepoel
1ste assistent, Noëmi Degrauwe
Script, Liesje De Proft

FILMFESTIVAL PREMIERS PLANS ANGERS 2010
Prix du Jury 
- SIEMIANY 
Regie en scenario, Philip McGoldrick
Productieleiding, Ben Vandendaele, Sieber Marly 
Montage, Tom Denoyette
Sound design, Yves De Mey
DOP, Nicolas Karakatsanis
Camera, Thomas Caselli 

37e FESTIVAL INTERNATIONAL DU FILM INDEPENDANT 2010

Prix de la meilleure réalisation

- ATROPHY BANK 
Regie : Sam Asaert

INTERNATIONAAL KORTFILM FESTIVAL LEUVEN 2010

VAF WILD CARD prijs

- MISSCHIEN LATER 
Regie : Moon Blaisse
Dop : Benjamin Lauwers
Geluid : François Goemaere
Montage : Katrijn Declercq
1ste assistent : marten Hoeylaerts
Aol : Quinten Ravoo

- LES ENFANTS DE LA MER/MER
Regisseur : Annabel Verbeke
Camera : Annabel Verbeke, An-Marie Breem
Geluid : Gedeon Depauw
Montage : Katrijn Declercq

Geselecteerd voor de Vlaamse kortfilmcompetitie IKL

- MARIE 
Regie: Jozefien Scheepers
Dop : Tim Vanroose
Montage : Tom Denoyette
Geluid : Roeland Schampaert
Aol : Quinten Ravoo
1ste assistent : Caroline Andries

- ZWART-WIT
Regie : Benoit De Clerck
Dop : Kristof Meert
Montage : Merlin Vandenbossche
Geluid : Jeroen Truijens
Aol : Quinten Ravoo
Script : Yentl Barremens

- FIRST THINGS FIRST 
Regisseur : Arne Focketyn
Geluid : Pieter Deweirdt
Montage : Lander vanraes
Dop : Renaat Lambeets
Aol : Pieter Nyssen
1ste assistent : Leontien Hufkens

- HITOMI 
Regisseur: Manu De Smet
Camera: Yannick Janssens
DOP: Jochen Struyf
Geluid: Anton Dolinsky
Montage: Bram Rabaey
Productie: Rembert Evenepoel
1ste assistent: Noëmi Degrauwe
Script: Liesje De Proft

Winnaar HUMO AWARD

- ALLES VOOR DE SHOW 
Regie : Maarten Verhulst
Camera : Glen De Clippel
Dop : Dries De Paepe
Geluid : Dylan De Paepe
1ste assistent : Annelien Vanderhoeght
Aol : Dennis Loquet

Nominaties HUMO AWARD

- FIRST THINGS FIRST 
Regisseur : Arne Focketyn

- ZWART-WIT 
Regie : Benoit De Clerck

Geselecteerd voor de competitie Animatiefilm IKL

- THE SCARING OF THE SCARECROW 
Regie : Nathalie Bruyer
Scenario Niels Devos
Dop : Pol Stinders

HENRI LANGLOIS INTERNATIONAL STUDENT FILM FESTIVAL 2010

Prix du Jury

- SIEMIANY
Regie en scenario, Philip McGoldrick
Productieleiding, Ben Vandendaele, Sieber Marly 
Montage, Tom Denoyette
Sound design, Yves De Mey
DOP, Nicolas Karakatsanis
Camera, Thomas Caselli 

FIDEC FESTIVAL DES ECOLES DU CINEMA 2010
- HELSINKI
Regie en scenario, Caroline De Maeyer
Productieleiding, Tamara De Greve
Camera, Dries Delputte
Montage, Tom Denoyette
Sound design, François Goemaere

- HENDRIK IS ZIEK
Regie en scenario, Koen De Jonge
Productieleiding, Nathan Moerman
DOP, Matthias Delvaux
Montage, Roland Dobson
Sound design, Koen De Jonge

INTERNATIONAAL FILMFESTIVAL GENT 2010 

Beste studentenfilm 'MARIE'

MARIE 
Regisseur: Jozefien Scheepers
Geluid : Roeland Schampaert
Camera : Tim Van Roose
Montage:Tom Denoyette
1ste assistent: Caroline Andries
AOL: Quinten Ravoo
Script: Daphne Roosbroeckx

HITOMI 
Regisseur: Manu De Smet
Camera: Yannick Janssens
DOP: Jochen Struyf
Geluid: Anton Dolinsky
Montage: Bram Rabaey
Productie: Rembert Evenepoel
1ste assistent: Noëmi Degrauwe
Script: Liesje De Proft

MUSHROOMS OF CONCRETE (afdeling documentaire 2010)
Regisseur : Martijn Payens
Geluid : Gedeon Depauw
Camera : Martijn Payens
Montage : Jan Vlieghe

INTERNATIONAAL DOCUMENTAIRE FILMFESTIVAL AMSTERDAM 2010
studentenfilmcompetitie en komt in aanmerking voor ‘Best Studentfilm and Audience Award’.
- MUSHROOMS OF CONCRETE
Regisseur : Martijn Payens
Geluid : Gedeon Depauw
Camera : Martijn Payens
Montage : Jan Vlieghe

Reflecting Images –Panorama en komt in aanmerking voor de ‘Audience Award’.
- LES ENFANTS DE LA MER/MERE 
Regisseur : Annabel Verbeke
Camera : Annabel Verbeke, An-Marie Breem
Geluid : Gedeon Depauw
Montage : Katrijn Declercq

CINEMA GELIJK
Prijs voor beste film

- MORGEN 
Regisseur : Nele Carlier

Dop : Laurens De Geyter

Geluid : Matthias Hillegeer

Regie-assistentie : Stephanie Jager

Script : Ira Kerkhove

Montage : Tom Denoyette 

International Filmfestival Cannes 2010
geselecteerd voor categorie Quinzaine
Little Baby Jesus
Regie Gust Van den Berghe 
Scenario, Felix Timmermans, Gust Van den Berghe
Productieleiding, Riet De Meutter
DOP, Hans Bruch
Sound design, Mathias Hillegeer
Montage, David Verdurme 

BERLINALE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010
geselecteerd voor de categorie Generation 14+
Siemiany

Regie en scenario, Philip McGoldrick
Productieleiding, Ben Vandendaele, Sieber Marly 
Montage, Tom Denoyette
Sound design, Yves De Mey
DOP, Nicolas Karakatsanis
Camera, Thomas Caselli  

 FESTIVAL DU COURT METRAGE BRUXELLES 2010
Atrophy Bank
Regie en scenario, Sam Asaert
Productieleiding, Els Cannaerts
DOP, Filip Huygens
Camera, Benjamin Lauwers
Montage, Roland Dobson
Sound design, Sacha Verhoeven 

*Chante de Geppinno
Regie, Simon Van Rompay
Camera, Simon Van Rompay
montage, Timur Chanyareev
*Siemiany
Regie en scenario, Philip McGoldrick
Productieleiding, Ben Vandendaele, Sieber Marly 
Montage, Tom Denoyette
Sound design, Yves De Mey
DOP, Nicolas Karakatsanis
Camera, Thomas Caselli 

TAU INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010
*Atrophy Bank

Regie en scenario, Sam Asaert
*Het kleine leger van de zilveren berg
regie, Jason Boënne
Camera, Jason Boënne
Montage, Dieter Allaerts, Jason Boënne
Sound design, Bastiaan Delforge
*Echo
Regie en animatie, Dennis Van Den Berghe 
Sound design, Stefan Mertes  

Brussels International Fantastic Film Festival 2010
*Echo

Regie en animatie, Dennis Van Den Berghe
 *Anthropophobia
Regie en animatie, Jonas Swolfs
Montage, mixage, sound design, Tom De Rons

Festimages Charleroi 2010
*Billy got hungry

Regie en animatie, Emilie Timmermans
Sound design, Gedeon Depauw

*Atrophy Bank
Regie en scenario, Sam Asaert

Sehsuechte international Student Filmfestival 2010
*Siemiany

Regie en scenario, Philip McGoldrick





Rits - Dansaertstraat 70 - 1000 Brussel - Telefoon: +32 (0)2 507 14 11

| Homepage | Contact  | Ritscafe | Studentenmail | Docentenmail | Favorieten